Доставка та оплата

Доставка сервісом Нова Пошта

Нова Пошта пропонує:

  • 2351 відділення.
  • 1445 поштоматів.
  • Зручний додаток в телефоні для відстеження вантажу.
  • Послугу адресної доставки.

Вартість доставки товару вказана на сайті. Вартість є фіксованою і не може бути змінена в процесі доставки. Нова Пошта також надає додаткову послугу підйому великогабаритного товару (понад 5 кг) на поверх. Про замовлення послуги прохання інформувати менеджера в процесі оформлення замовлення. Вартість доставки, що представлена ​​на сайті, може відрізнятися – це залежить безпосередньо від ваги і габаритів товару, який Ви замовляєте, та може становити від 45 до 1000 грн.

Найближче до Вас відділення Ви можете знайти на сайті Нова Пошта самостійно, або за допомогою наших фахівців.

Також, Ви можете замовити послугу адресної доставки. Вартість адресної доставки розраховується індивідуально.

Обов’язково перевіряйте зовнішній вигляд товару і його комплектацію під час отримання Вашого замовлення! Покупець несе особисту відповідальність за проведення огляду товару перед підписанням документів продавця.

Якщо товар був пошкоджений під час транспортування, ми зробимо його заміну, ТІЛЬКИ при наявності складеного Вами Акту “Про неотримання і пошкодження товару при транспортуванні”.

Якщо під час отримання у Вас виникли питання, телефонуйте на гарячу лінію – +380502842466.

Европейські підшипники BBC-R

Доставка великогабаритних товарів

Доставка великогабаритного вантажу може здійснюватися найманим або власним транспортом компанії. Вартість доставки розраховується індивідуально.

Самовивіз

Ви можете забрати товар самостійно за адресою:

м Дніпро

У разі самовивозу Вам необхідно попередньо оформити даний вид відвантаження по телефону +380502842466

Інші кур’єрські служби

Ми готові відправити Ваш підшипники будь-якою зручною кур’єрською службою, якщо жоден з перерахованих варіантів Вам не підходить.

Оплата товару

Оплатити замовлення Ви можете будь-яким з доступних способів, зазначених нижче.

Оплата готівкою при отриманні

Доставка можлива по Україні. Оплата відбувається в національній валюті. Товар Ви оплачуєте в офісі перевізника або кур’єру при отриманні замовлення. Якщо Ви оплачуєте готівкою перевізнику, комісія за пересилку грошових коштів не враховується.

Безготівкова оплата

Після оформлення замовлення з Вами зв’язується менеджер для підтвердження замовлення. Достатньо повідомити йому, що оплата буде відбуватися за безготівковим розрахунком. Вам буде надіслано рахунок, який Ви можете оплатити в касі будь-якого банку або ж самостійно здійснити перерахування грошових коштів з Вашого банківського рахунку.

Для отримання замовлення при безготівковому розрахунку необхідно пред’явити:

  • Для фізичних осіб документ, що підтверджує оплату, і паспорт, який підтверджує Вашу особу. Якщо доставка здійснюється в інше місто, потрібно передати оригінал документа, що підтверджує оплату через поштового перевізника.
  • Для юридичних осіб – досить передати до нас за допомогою перевізника оригінал довіреності на отримання на фірмовому бланку Вашого підприємства. Після отримання довіреності ми відправляємо Ваше замовлення. Отримати товар може тільки людина, на яку видана довіреність. Наявність оригіналу документа, що підтверджує особу одержувача, обов’язкова.

Оплата карткою Visa та MasterCard

В даний момент функція доступна для більшості товарів на сайті. Можливість оплатити Visa та MasterCard вказана в картці товару у розділі “Види оплати”.

Оплата відбувається в момент оформлення замовлення. Виберіть цей спосіб оплати, заповніть дані для оформлення та натисніть кнопку “Розмістити замовлення”. Після цього введіть дані картки для оплати товару. Після оформлення і оплати з Вами зв’яжеться менеджер для підтвердження замовлення.

Накладений платіж

Ви можете оплатити товар при отриманні у відділенні служби “Нова Пошта”.

Розмір комісії за накладений платіж становить:

  • 2% від суми замовлення при оплаті готівкою
  • 3,5% від суми замовлення при оплаті картою

Внесення передоплати на наш офіційний рахунок або оплата карткою через платіжний сервіс дозволяє істотно заощадити кошти на комісії за накладений платіж.

Якщо у Вас виникли питання, пов’язані з оплатою товару – ми відповімо на них. Наш номер – +380502842466.